Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Úvěrové podvody, půjčky, finance, diskuze, diskuzní server pro Českou republiku. Největší diskuzní fórum ve vašem městě  

Autobazary a auta

Autobazary a auta, jací jsou prodejci automobilů, opravny, autoserviy. Toto je neredigovaná a nemoderovaná diskuse čtenářů serveru podvodnici-podvody.cz. Redakce ani provozovatel serveru za obsah jednotlivých příspěvků nenese zodpovědnost. Veškerou trestněprávní odpovědnost jakož i odpovědnost podle dalších právních předpisů nese výhradně autor příspěvku.

sponzorované odkazy
podvod , 9.10.2011 14:12, Reagovat
dadataca@seznam.cz chtěl bych se zeptat někoho jestli nemá skušenosti z podvodem ohledně bazaru AAA auto. naletel jsem jim a ted nevim co dál .
Re: Jindřich Svoboda - AutoPodvodt - Pelešany , 29.07.2011 15:24, Reagovat
klorencik@centrum.cz Omlouvám se za výše uvedené tvrzení o podvodném jednání pana Jindřicha Svobody provozující společnost AutoPodvodt v Pelešanech. P.Svoboda připravil nabídku 2 vozů. Lorenčík K.
Jindřich Svoboda - podvodník , 30.06.2011 12:24, Reagovat
phoenixphoenix@seznam.cz Dobrý den, byl jsem bohužel také napálen panem Jindřichem Svobodou, mám všechny potřebné dokumenty a půl měsíce se stále jen vymlouvá, TO jsem již podal, pokud se prý přihlásí více lidí, mělo by to jít rychleji. Děkuji M.D. +420 774 269 221 Jinak vše budu postupovat přes exekuční úřad
Re: K tomu , , prověřování původu , 7.06.2011 11:37, Reagovat
reditel@autoesa.cz Dobrý den pane Franto, máte v zásadě pravdu. Přesně to, co popisujete, jsme také dělali. Problém spočívá v tom, že někteří majitelé byli finančně vyrovnáni, tudíž kontrola prostřednictvím namátkových kontaktů předchozích majitelů nic neodhalila. Každopádně tato událost, která (jak správně píšete) nás vlivem účelové medializace velmi poškodila, pro nás byla poučením v tom smyslu, že zmíněnou kontrolu nyní provádíme nikoliv namátkově, ale důsledně u každého jednotlivého případu. Ještě bych rád podotknul, že v naší reklamě netvrdíme nic, co by nebyla pravda – všem našim zákazníkům poskytujeme doživotní garanci na původ vozu a za celou dobu existence naší firmy není jediného zákazníka, který by měl vůči nám nějaké neřešené pohledávky z titulu koupě „právně vadného“ vozu. Tak tomu bylo i ve vámi vzpomínané kauze, kdy nikdo z našich zákazníků nebyl a nebude poškozen. Zároveň jsme se ale snažili pomáhat i těm, kteří byli poškozeni jiným subjektem a vůči nimž jsme neměli žádné právní závazky. S pozdravem Mgr. David Bohumínský, místopředseda představenstva Auto ESA
K tomu , , prověřování původu , 6.06.2011 11:15, Reagovat
Nandyt@seznam.cz Dobrý den! K příspěvku ohledně kauzy kolem aut prodaných podvodníkem autobazaru ESA.Je jasné že nelze spojovat tuhle firmu s podvodným jednáním, auta byla vykoupena na základě zřejmně falešných dokladů a plných mocí od majitelů, ALE........Když všude vykřikuji v reklamách o prověřování původu, musím ho taky provádět.Třeba i namátkově.A co tady bazar prověřil?Nic.....Jde jen o oblíbený reklamní slogan, nic víc.Kdyby totiž někdo kontaktoval namátkou byť jen jednoho původního majitele, dověděl by se že žádné peníze za svůj vůz nedostal a že celá věc kolem pana dodavatele trochu smrdí.Dělám v oboru kolem aut přes dvacet let a nikdy jsem podobný problém nemusel řešit, stačí prostě trochu selskýho rozumu, to jen k té hlášce o svaté prostotě.))))Možná v tak velké organizaci pověřit nějakou slečnu tím, že proklepne pár původních majitelů aut , která mi ve velkém vozí náká firma na plac nebylo tak složité.Poškoených nemuselo být tolik, včetně pošramocené pověsti jinak zaběhlé firmy.F
Jindřich Svoboda - AutoPodvodt - Pelešany , 5.06.2011 14:27, Reagovat
klorencik@centrum.cz Dobrý den, chtěl bych upozornit na dalšího podvodníka, který z Vás jen vytáhne peníze. Jmenuje se Jindřich Svoboda, který provozuje firmu AutoPodvodt v Turnově Pelešany, IČO 11089997, a údajně dováží auta ze zahraničí. Při prvním jednání Vám naslibuje hory doly a pak už jen slibuje a slibuje. Telefon nezvedá, na SMS reaguje náhodně. Pozor na něj a nevěřte ničemu, co řekne. Tento rádoby podnikatel mě stál "jen" 15.000 Kč, ale pro někoho to může být horší. V nejbližších dnech na něj hodlám podat trestní oznámení.
Zkušenost s AAA Auto , 13.05.2011 09:11, Reagovat
micpen@email.cz Moje zkušenost s AAA Auto je následující, v roce 2007 jsem tam koupil auto, které mělo na tachometru necelých 100 000 Km. Nedávno jsem toto auto prodal do jednoho velkého autobazaru v Praze, kde se následně přišlo na to, že auto mělo již v roce 2006 najeto skutečných 350 000 Km. To znamená, že mi v AAA Auto prodali auto, které mělo stočeno zhruba 250 000 Km! ! ! Taková moje negativní zkušenost s tímto autobazarem.
Re: Svatá prostoto , 21.04.2011 15:56, Reagovat
reditel@autoesa.cz Dobrý den, dovolte, abych nejprve upřesnil několik informací uvedených ve Vašem komentáři. Zaprvé: Zdeněk Kazda neprodával vozy prostřednictvím Auto ESA. Společnost Autocentrum ESA nemá s jeho nepoctivým jednáním vůbec nic společného. Od společnosti Globus Car jsme kupovali vozy na základě předložených dokumentů – kopie kupní smlouvy s původním vlastníkem (kde bylo uvedeno, že za auto bylo zaplaceno původnímu majiteli hotově), velký technický průkaz a plnou moc k převodu vozidla na magistrátu. Za všechny vozy jsme Globus Caru řádně zaplatili. Zadruhé: Není pravda, že bychom vozy získali výrazně výhodně. Od společnosti Globus Car jsme je nakupovali za naprosto standardní ceny na B2B trhu, což máme doloženo několika znaleckými posudky. To, že je společnost Autocentrum ESA v tomto případě jednou z poškozených stran, ostatně dokládá mimo jiné usnesení Policie ČR, která několikrát přímo či nepřímo konstatovala, že nejsme v případu vinni. Dne 17. února 2011 rozhodl navíc Městský soud v Praze, že je v kauze Globus Car vinen jen a pouze Zdeněk Kazda, a následně ho odsoudil. Je nám samozřejmě velice líto situace, která vznikla, a vzali jsme si z toho ponaučení. Protože dosavadní principy kontroly fungující na českém trhu ojetých vozů bohužel selhaly, přijali jsme nová, vlastní opatření. Především jsme prověřili všechny stávající dodavatele, prověřujeme ty nové a hlavně kontaktujeme také původní majitele vozů. Doporučujeme, aby každý majitel automobilu, který chce své vozidlo prodat, pečlivě zvážil, jakou formou tak učiní. Komisní prodej je obecně jedním z nejrizikovějších způsobů prodeje. Pokud se pro něj majitel přesto rozhodne, měl by se obrátit na důvěryhodného obchodníka s tradicí, který je zárukou serióznosti. V Auto ESA však dáváme přednost přímému výkupu, kdy majitel dostane za svůj vůz peníze ihned a ještě se dočká pomoci při administrativních úkonech převodu. S úctou Tomáš Svoboda, obchodní ředitel Auto ESA
Autobazar u Makra Ostrava , 18.04.2011 18:00, Reagovat
mirdav@autobazar-u-makra.cz Pozor na Autobazar u Makra v Ostravě. Prodat auto, do ano, ale pokud jsem se ozval s reklamací, nejprve nebrali telefony a pak se rozhodli zastrašovat právníkem. Bližší info, naskenované dopisy a popis "radostné události" na http: //www.autobazar-u-makra.cz . Názor, ten nikomu vnucovat nebudu, ale obrázek si udělejte sami...
Svatá prostoto , 14.04.2011 12:40, Reagovat
ianderlova@koop.cz Jak tedy pan ředitel vysvětlí, že pan Kazda, majitel firmy Globcar, prodával prostřednictvím Auto ESA podvodně získaná auta, dokázal poškodit zákazníky o cca 25 milionů, a většinu aut prodal dost pod cenou právě Autu ESA? Ověřování původu - nebuďte směšní, hlavně že se točí peníze!
Re: Jaký autobazar? , 14.04.2011 10:57, Reagovat
reditel@autoesa.cz Dobrý den, naše nabídka čítá na 1000 kvalitních a prověřených vozů, z nichž si určitě vyberete. Strukturu skladu přizpůsobujeme aktuální poptávce a vždy máme dostatečný počet těch nejžádanějších modelů a typů. Jsme však schopni uspokojit i méně běžné požadavky. Důležité je především to, že v okamžiku prodeje je Auto ESA jediným vlastníkem každého jednotlivého vozu. Klienti tak získají maximální možnou jistotu dobré a bezpečné koupě, neboť u každého vozu garantujeme jeho původ, právní nezávadnost, prověřujeme, zda na autě neváznou finanční závazky, není předmětem zástavního práva nebo zda nepodléhá exekučnímu řízení. Kromě toho jsme prvním tuzemským autobazarem, který do praxe zavedl ověření počtu skutečně najetých kilometrů. Tuto službu nabízíme ve spolupráci s nezávislou společností Cebia již od začátku roku 2009. Odhalujeme pravdu o ojetých vozech a před našimi zákazníky ji neskrýváme. A abyste mohl vybírat auto opravdu v klidu a beze stresu, garantujeme vám možnost jeho výměny do 7 dnů i bez udání důvodu – to pro případ, kdybyste dodatečně zjistil, že jste si vybral vozidlo z nějakého důvodu nevhodné či nevyhovující vašim potřebám. Bude nám proto ctí přivítat vás v Auto ESA ve Štěrboholech kterýkoliv den včetně víkendů a svátků od 9 do 22 hodin. Spojit se s námi můžete také telefonicky na bezplatné infolince 800 555 555, nebo písemně na adrese reditel@autoesa.cz. Těšíme se na vaši návštěvu. Tomáš Svoboda, obchodní ředitel Auto ESA
Jaký autobazar? , 13.04.2011 13:08, Reagovat
leo.mag@seznam.cz Jak to tady tak člověk čte, tak získá dojem, že ve všech autobazarech jsou jenom podvodníci. To už se skutečně nikde nedá koupit slušná ojetina?
Re: Autobazar JolaCar Liberec - pozor na ně! , 8.04.2011 17:03, Reagovat
petrluk@luk.cz no to je neskutečný rozdíl teda : D...v dnešních poměrech to je spíš k smíchu
Pozo Na AAA , 5.04.2011 21:11, Reagovat
gorgos007@seznam.cz Pozor Na auto bazar AAA pořidil jsem si vozidlo ktre po 20Km vypsalo poruchy prestalo jet.Kdyz sem tam prijel najdou nikdo nekde ztratily zajem nechteji to řešit.Penize vrátit ani náhodou.Jiné vozidlo nechteji dát.Veškerá Reklama Je klamna.
pozor na podvodníka jménem FILIP MUSIL , 3.04.2011 11:11, Reagovat
mitsubishi-usti@seznam.cz Filip Musil r.č. 840510/0099, žalanského 291/12b Praha 6, samozřejmě úřad....mail feefa@seznam.cz , ICQ 1984feefa, tel. 720182221 a 723373501 ... pokouší se kupovat auta "NA SPLÁTKY", které samozřejmě neplatí, auto mezitím hned prodá bud na díly nebo podvede dalšího s tím, že si zapoměl techničák doma a pokouší se získat alespon zálohu...

|< < 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 > >|

 
Přečteno Přečteno 37355x
 
Zpět

Přidat příspěvek

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
 
Potvrzovací kód:

Sledovat diskusi

Email:
Potvrzovací kód:


sponzorované odkazy
HLEDANÝ VÝRAZ
HLEDÁNÍ INZERCE
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

KATEGORIE INZERCE

sponzorované odkazy
ANKETA
Jaké půjčky chcete?
Jaké půjčky chcete? Jakou půjčku preferujete? Přidejte hlas.
Nebankovní půjčky
1945819458
19458 hlasů
Půjčky na směnku
1862618626
18626 hlasů
Půjčka ihned
91419141
9141 hlasů
Půjčka bez registru
98679867
9867 hlasů
Bankovní půjčky
1575915759
15759 hlasů
Nebankovní sektor
1746117461
17461 hlasů
Půjčku nechci
1176111761
11761 hlasů
Potřebuji půjčku
94989498
9498 hlasů
Půjček se bojím
94969496
9496 hlasů
Další ankety
PŘIHLÁŠENÍ
Jméno:
Heslo:
 Přihlásit se
 Zapoměli jste?
Registrovat
KONTAKTY
Kopírování a jiné využívání obsahu podvodnici-podvody.cz je zakázáno. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných příspěvků.
Internetové půjčkyPodvodné firmyPodvodníci.comPůjčky bez bez registruPůjčky novinkaPůjčky on-linePůjčky pro vásRealitySnadne penízeSuper půjčky